11724 Üye 0 online 6130 misafir Lütfen giriş yapınız    E-Mail    Şifre     Beni hatırla   Şifremi Unuttum
iletisimciyiz.com üyeliği yalnızca davetiye yoluyla gerçekleşir.
medya
( 01.01.2011 )
  1  Yahşi... ATV
  2  Yetenek Si... Show TV
  3  Star Ana H... Star TV
  4  Yetenek Si... Show TV
  5  Yahşi... ATV
     
medyada arama
bence iletisimciyiz.com

Adil Uçar
Forbes Türkiye


  yayn
TERÖRDEN KORUNMA VE KURTULMA YOLLARI

murat unel
[ 26.10.2015 ]
[ 1088 kez görüntülendi. ]


TERÖRİZMİN GİZLİ KODLARINI ÇÖZEN KİTAP ÇIKTI!
TERÖRDEN KORUNMA VE KURTULMA YOLLARI
Toplumu terör konusunda bilinçlendirmek ve okuru terör saldırılarını zarar görmeden atlatmak için öneriler sunan ´´ Terörden Korunma Ve Kurtulma Yolları ´´ adlı kitap Anatolia tarafından yayınlandı.D&R´lar başta olmak üzere bütün kitapçılarda ve internet kitabevlerinde satışa sunuldu. 11 yıldır terörle ilgili kitaplar yazan araştırmacı gazeteci yazar Kemal Akmaral tarafından kaleme alındı.
Terörden Korunma Ve Kurtulma Yolları adlı kitapta terör saldırılarının ne zaman, nerede, nasıl ve hangi yöntemler kullanılarak yapıldığı gözler önüne seriliyor.Okura canlı bombanın nasıl fark edileceği görüldüğünde nasıl davranılması gerektiği, şüpheli paket ve sahipsiz çantalar karşısında neler yapması gerektiği kısaca bu tür terör saldırılarını zarar görmeden nasıl atlatacağı konularında bilgi veriliyor.
Ayrıca kaçırılırken rehin alındığında takip edildiğinde ateş altındayken neler yapılması gerektiği gibi pek çok hayati bilgi veriliyor.
Kitabın yazarı Kemal Akmaral terörü lanetlemekle ´´ teröre karşıyım ´´ yada ´´ Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez ´´ demekle terörün bitirilmeyeceğini, teröre karşı en büyük darbenin terör saldırılarını zarar görmeden savuşturmakla mümkün olduğunu ifade ediyor.
Saldırıları boşa çıkan terör örgütlerinin güç kaybedeceği ve zamanla eylem yapamaz hale geleceği gerçeğinden hareketle kitabın herkes tarafından okunması önerilir. 


  diğerleri
Azizm Sanat Yıllığı V...
TERÖRDEN KORUNMA VE KURTULMA YOLLA...
TERÖRDEN KORUNMA VE KURTULMA YOLLA...
Kalbimde bir yara Bozcaada...
Peri Masalı...
Azizm Sanat Yıllığı V
[06.03.2017]
Yeni yayınımız ?Azizm Sanat Yıllığı V? çıktıAzizm Sanat Örgütü?nün, 2012 yılından bu yana çıkarttığı sanat yıllıklarının beşincisi yayınlandı. Örgütün 2016?dan 2017?...
fanzin
    İletişimciyiz...
    Yaratıcı kişiler için...
    Yapımcı Aranıyor...
    Bağımsız Senaryo...
    SPONSORLUK...
İletişimciyiz
[14.02.2017]
İletişimciyizde iletişim bitmiş mi yoksa bana mı öyle geliyor :) ...

Hakkımızda
İletişim
Site Map
Sayfalarımıza eklenen yazı ve yorumlar, kullanıcıların kendi görüşleridir. Eklenen içeriklerden www.iletisimciyiz.com sorumlu tutulamaz. Kullanım koşulları, üyelik için onay alınan sözleşmede açıkça belirtilmiştir. Sinaps İletişim © 2008. Tüm Hakları Saklıdır.
powered by sinaps iletişim
0,31 sn.